≡ Двери|Купить Входные Двери|Серия Трио|в Виннице

Входные двери Портала серии Трио

 

картинка входные двери Портала серии Трио

Опис дверей серії Портала Тріо детальніше...

Дверна коробка 2040х850 або 2040х950, глибиною 130 мм, цільногнутий профіль з чверттю з потрійним контуром ущільнення (два контури на полотні та один на дверній коробці), утеплена мінеральною ватою «Ізовер», фарбована полімерним порошком “шагрень”, петлі на підшипниках 3 шт., товщиною 27 мм, протиз’ємні штирі товщиною 12 мм, 3 шт. Лиштва з МДФ 19-22 мм на одну сторону з внутрішнім кріпленням (без заглушок).

Дверне полотно товщиною 100 мм, цілісний сталевий лист тощиною 1,8 мм, профіль з холоднокатаної сталі з ребрами жорсткості, утеплення мінеральною ватою «Ізовер», торці фарбовані полімерним порошком “шагрень”, оздоблення накладками МДФ 16/10 мм з фрезеруванням з 2-х сторін, покритими ПВХ плівкою, приховане кріплення накладок (накладки без заглушок).

Замки та фурнітура: основний замок циліндровий Kale 252R, ручка на розетці, утоплена броненакладка, циліндровий механізм з тумблером, додатковий замок сувальдний Kale 257, вічко.

Додатково до базової комплектації: плівка Vinorit (Ізраїль), фарбування RAL, вологостійкий МДФ, виготовлення МДФ накладок з 3D-фрезеруванням, накладними елементами та патинуванням, поріг з нержавіючої сталі, встановлення ковки та склопакету.

 

Зовнішній вигляд дверей серії Портала Тріо