Вхідні двері - великий вибір моделей. Двері в квартиру, котедж, будинок. Виробництво Вінниця.

Вхідні двері Портала – каталог моделей

 

Вхідні двері Портала – це безліч варіантів конструкцій, моделей та оздоблення.

Вже давно позаду ті часи, коли вхідні двері виконували одну єдину функцію – захист оселі від чужинців. Сьогодні вхідні двері є часткою інтер’єру. Тому так важливо обрати двері, що відповідатимуть не тільки вимогам безпеки, але й гармонійно впишуться в інтер’єр будинку.

На цій сторінці ми зібрали основні моделі вхідних дверей торгової марки Портала. Моделі класичного стилю, хай-тек, модерн.

Але фантазію людини важко обмежити якимись стилями та каталогами. Тому якщо у Вас є власне бачення того, як мають виглядати Ваші вхідні двері ми готові втілити це бачення у реальність.

Змінюється час і змінюються тенденції в дизайні інтер’єру. Тому і наш каталог постійно доповнюється новими моделями дверей, новими кольорами та матеріалами, новими ідеями і новим натхненням.

Окрім вибору моделі Ваші вхідні двері також мають гармонійно вписатись в інтер’єр за кольоровою гамою. Визначитись з кольором дверей Ви зможете у каталозі декоративних покриттів.

Більшість дизайнерів інтер’єрів радять обирати вхідні двері такими ж і по стилю і по кольору, як міжкімнатні двері. Якщо це приватний двоповерховий будинок, то прив’язка може також бути до кольору сходів або підлоги. Виходячи з цього логічно було б обирати вхідні двері разом з міжкімнатними, тому що, як показує практика, колір який вам до вподоби у вхідних дверях не завжди буває у міжкімнатних. Схожа ситуація і з малюнком дверей – якщо у вхідних дверях можливо зробити будь який малюнок, включаючи логотип фірми чи, навіть, портрет власника, то в міжкімнатних дверях це реалізувати набагато складніше.

Існує частина людей, що сприймають вхідні двері не як елемент інтер’єру, а як захист своєї сім’ї та оселі. Для таких людей ми готові виконати будь які конструктивні забаганки, звичайно якщо вони не становлять потенційної небезпеки. Це можуть бути і різної товщини полотно та короб, і протипожежний захист дверей, і куленепробивне скло (якщо мова йде про офісні двері чи двері в приватний будинок), а також багато інших технічних рішень для підвищення захисту приміщення чи більш зручного користування.