Вхідні та міжкімнатні двері в Вінниці. Виготовлення, гурт та роздріб.

Статті

image
Догляд за міжкімнатними дверима

Міжкімнатні двері Портала виготовляють з натуральних матеріалів. Доглядаючи за ними необхідно дотримуватись правил, які продовжать життя дверям і їх зовнішній вигляд збережеться на довгі роки. На сьогоднішній день найпоширенішими і популярними є міжкімнатні двері з обробкою натуральним шпоном, про догляд за ними ми і поговоримо.

Такі двері зазвичай протирають сухою, м’якою тканиною. З часом будь-які двері покриваються тонким нальотом у складі якого багато домішок , які переносяться з вулиці, у тому числі і жир потрапляє по повітрю з кухні. Справитися з жиром і брудом на дверях допоможуть засоби по догляду за дверима або дерев’яними меблями .

Вибираючи поліроль для дверей звертайте увагу на присутність воску в складі, так як будь-які дерев’яні поверхні і лаковані , і нелаковані добре очищаються за допомогою натурального воску. Віск добре прибирає дрібні подряпини , розчиняє бруд з жиром і на дерев’яній поверхні створює тонкий шар, який захищає її від бруду і від сухого повітря. Також такі засоби мають антистатичний ефект , завдяки якому на двері довгий час не буде осідати пил.

Дуже добре лаковані дерев’яні поверхні можна очистити етиловим спиртом розведеним з водою 1 до 10. М’яка тканина , змочена таким спиртовим розчином прекрасно видаляє забруднення з оброблюваної поверхні . Особливу увагу слід звернути на нижню частину дверного полотна, так як під час прибирань саме низ дверей більш схильний до впливу води і миючих засобів .

Отже, дотримуючись наших рекомендацій , доглядаючи за дверима , протираючи їх поліролями на основі воску хоча б один раз на рік , ваші двері будуть виглядати як нові – довгі роки.