Вхідні та міжкімнатні двері в Вінниці. Виготовлення, гурт та роздріб.

Статті

image
Двері: прикмети і забобони пов’язані з ними

Багато людей у наш час не ставляться серйозно до прикмет і повір’їв, але є й такі, хто скаже, що багато прикмет мали раціональне пояснення.

У наших предків вважалося, що скрипучі двері притягують в будинок нещастя і хвороби. Не дивно, що й сьогодні скриплячі двері намагаються змастити якнайшвидше, щоб позбутися подразнику у вигляді скрипу. Але найцікавіше що, виявляється дверний скрип це високочастотні звуки, які здатні викликати почуття неспокою і тривоги, а при постійному впливі можуть стати причиною безсоння і навіть нервового розладу. Звичайно, наші предки не могли цього пояснити, але завдяки спостережливості намагалися вберегти себе доступними для їх свідомості поясненнями.

Якщо ж розглядати двері з погляду містицизму, то це прохід між просторами і світами. Люди здавна намагалися вберегти себе від злих духів, закопуючи під порогом ніж, голки, і висаджуючи біля дверей рослини, здатні відлякати злих духів. Багатьом також відомий спосіб залучення в будинок удачі – це підкова, прибита над косяком дверей.

Є багато різних прикмет, пов’язаних з дверима, наприклад, їдучи в далеку дорогу, потрібно закрити на короткий час всі вікна і двері, щоб у ваших ворогів так само позакривалися роти; якщо двері зірвалися з петель – можлива пожежа і т.д.

Але які б не були прикмети і повір’я, будьте впевнені, що хороша якісна двері від ТМ Портала не зірветься зі своїх петель і завжди зможе захистити вас у прекрасні моменти миру і добра у вашому домі.