Вхідні та міжкімнатні двері в Вінниці. Виготовлення, гурт та роздріб.

Статті

image
Часті питання про міжкімнатні двері

Які міжкімнатні двері бувають і на яких зупинитися при виборі для квартири або будинку?

Раніше особливого вибору не було – двері були дерев’яні і крапка. На сьогоднішній день вибір різних матеріалів настільки широкий, що визначитися, який з матеріалів краще – непросте завдання. Ні виробники, ні продавці не зможуть однозначно сказати, що ламіновані двері, двері з масиву, або шпоновані, це – найкращі. Тому що на вибір впливають різні фактори і остаточне рішення, звичайно, залишається за тим, хто платить гроші.

А ось для того, щоб покупцеві було простіше вибрати, потрібно знати основні переваги та недоліки різних видів дверей. Про це в інтернеті вже написано багато статей, ми ж постараємося коротко охарактеризувати основні види дверей.

Сьогодні основні види дверей, які покупець може вибрати для використання в будинку або квартирі такі:

  • двері з масиву дерева
  • двері шпоновані шпоном цінних порід дерева
  • ПВХ двері (ламіновані)
  • двері з покриттям емаль

Дерев’яні двері з масиву є найдорожчими і найпрестижнішими (не рахуючи дверей з масиву м’яких порід, наприклад, сосни), але доводиться платити і іншу ціну за престиж – двері з масиву вимагають постійного догляду.

Шпоновані двері – найчастіше стають оптимальним варіантом у формулі ціна-якість. У таких дверях поєднуються і прекрасний зовнішній вигляд, і природні властивості натурального дерева і кращі матеріали, які використовуються під час виробництва.

Ламіновані двері – як правило, це двері нижчого сегмента – так званого економ-класу. І, все ж, навіть при мінімальній присутності натуральних матеріалів в конструкції, у них є великий плюс – це колосальна різноманітність кольорів і малюнків на полотні, а також ціна. Такі двері полюбляють використовувати в дизайнерських ремонтах. Ще одна з переваг – емальоване покриття легко відновлюється при механічних пошкодженнях (подряпини, сколи, вм’ятини і т.ін.)

Двері з покриттям емаль, або іншими словами фарбовані двері мають одну безсумнівну перевагу перед іншими типами дверей – можливість пофарбувати двері у будь який існуючий колір.

Які саме двері для туалету або ванної кімнати краще вибрати?

Є виробники які для санвузлів пропонують спеціальні двері. Але тут існують певні незручності – це те, що такі двері буде непросто вписати в інтер’єр всього будинку, та ще й так, щоб двері були всі однакові. Що ж до особливих властивостей таких дверей, то насправді, головне правило вибору дверей в туалет або ванну – це якість виготовлення. Тому будь які правильно виготовлені ​​(а це означає, і оброблені захисними спец. засобами) двері відмінно будуть виконувати свої функції як у ванній, так і в туалеті, і будуть гармоніювати з іншими дверима в будинку.

Як правильно вибрати колір міжкімнатних дверей?

Дизайнери інтер’єрів рекомендують, вибираючи колір дверей, враховувати не тільки колір меблів, хоча основна прив’язка повинна бути саме до них. Але крім прив’язки до меблів бажано, щоб колір паркету або ламінату відрізнявся на один тон (і не більше) від кольору міжкімнатних дверей.

Які краще підібрати міжкімнатні двері до класичного інтер’єру?

У приміщенні з класичним інтер’єром краще всього виглядатимуть фільончасті міжкімнатні двері. Пропонують такі двері дуже багато українських виробників. Для вишуканого, інтер’єру радимо вибирати або двері з масиву цінних порід дерева, або шпоновані двері, але високої якості.

Дешеві двері неякісні – це правда?

Особливе місце в інтер’єрі займають саме двері, тому двері повинні природньо вписуватися в загальний інтер’єр і неодмінно підходити під колір стін або малюнок шпалер. У житлові приміщення не рекомендується встановлювати яскраві двері, які йдуть у розріз із загальним стилем. Для спальні краще вибрати двері в м’яких тонах, а для залу або вітальні в більш строгих. При цьому відрізнятися повинен тільки тон, а колір повинен залишатися однаковим. Багато хто, вибираючи міжкімнатні двері, помиляється думаючи, що якщо двері дешеві, то вони обов’язково виконані не якісно. Це не завжди так – просто дуже часто для досягнення мети, немає сенсу, виготовляти дорогі двері. А економія, як і розкіш повинна бути розумною.

Дешеві і дорогі двері – в чому відмінності?

Якщо двері, які ви обрали, не найдорожчі, це зовсім не означає, що вони недостатньо якісно зроблені. Тут головне виробник, якому довіряєш, який працює не перший рік і використовує сучасне обладнання у виробництві дверей, а також якісну сировину та комплектуючі. Як правило, у такого виробника і двері дешевого сегменту і елітні двері, однаково добре зроблені. Різниця в ціні тут означає різні матеріали конструкції і різний склад полотна (ціна дверей з дуба і дверей з шпоном натурального дуба будуть в рази відрізнятися).

Чому двері, ламіновані ПВХ плівкою найпоширеніші?

Самий бюджетний варіант дверей – це ламіновані двері. Це якраз і є двері економ-класу. Іноді можна натрапити на двері, виготовлені з пластику. Звичайно, такі двері будуть тільки нагадувати деревину розфарбуванням, але при більш детальному розгляді і на дотик відразу відчувається – це полімер. Такі двері здалеку нагадують дерев’яні, але зблизька видно що це ламінат. Але, не дивлячись ні на що, такі двері все-таки мають переваги, яких немає у дверей, виконаних з натуральних матеріалів: крім достатньо низької ціни, вони мають велику кількість відтінків і кольорів.