Вхідні та міжкімнатні двері в Вінниці. Виготовлення, гурт та роздріб.

Статті

image
Двері для домашніх тварин

Кожен день, користуючись дверима свого будинку, ми не забуваємо і про наших пухнастих улюбленців, що живуть поруч з нами. Для кішок і собак в західній Європі вже давно придумали маленькі дверки різних конструкцій. Найпростішу, з хитної стулкою, вже кілька століть використовують данці і голландці. В Україні теж робили вирізи в нижній частині дверей для кішок.

На сьогоднішній день існує величезна кількість моделей дверцят для домашніх тварин. Від найпростіших, хитних, до дверцят, що реагують на брелок тільки вашої тваринки, з таймером і можливістю блокування проникнення назовні або всередину.

Дуже зручна опція в дверцятах для домашніх тварин – це індикатор присутності, завдяки якому ви завжди будете знати, вдома ваш улюбленець або на вулиці.

Також, існують дверки для регіонів з довгими і холодними зимами, в них є кілька клапанів, які утримують тепло дома та не впускають вологість і холод усередину.

Дверки для домашніх тварин можна встановлювати як на вхідні двері, так і на міжкімнатні (наприклад, у ванну або туалет). Встановлювати додаткову дверку можна практично на будь-які двері – дерев’яні, металеві, металопластикові.

Деякі власники домашніх тварин побоюються того, що їх улюбленець не захоче користуватися своєю власною дверкою, але, як показує практика, залишений розкритий отвір привертає увагу тваринки, і бажання погуляти перемагає. А з часом ваш улюбленець і штовхати заслінку навчиться.