≡ Двері Вхідні | Купити вхідні та міжкімнатні двері | у Вінниці

Відкрийте нові двері в нове життя

Армекс, Портала, броньовані двері

«Мій дім – моя фортеця» це твердження, залежить від надійності і безпеки вашого будинку. Що ж у першу чергу забезпечує безпеку? Це міцні двері, вікна і стіни. Тут мова піде про вхідні двері. Якщо вам необхідно поставити нові вхідні двері, і ви не знаєте, що краще підібрати – звертайтеся до нас. ТМ Портала має величезний вибір вхідних та міжкімнатних дверей на будь-який смак. Ми допоможемо підібрати вам матеріал, колір, потрібний розмір, і все це за прийнятною ціною. Вся наша продукція сертифікована, має найвищу якість і відповідає таким вимогам:

  • Міцність. Наші двері виготовлені на сучасному обладнанні з високоякісних матеріалів – труб, листового металу, МДФ.
  • Висока звукоізоляція і теплоізоляція, досягаються завдяки внутрішньому наповненню дверей і спеціальним матеріалам які використовують для цього.
  • Опір злому. Завдяки точності установки дверей, високій якості замків, потужності посилених дверних петель, наявності броненакладок і антизрізів, ваш будинок буде в безпеці.
  • Надійність вхідних дверей. Багаторічний досвід роботи у виробництві дверей, експерименти з різними типами конструкцій, високий професіоналізм робочого персоналу дозволяє нам сміливо говорити про те, що наші двері надійні і вони прослужать вам багато років.
  • Естетичний зовнішній вигляд. Великий вибір кольорів, варіантів обробки – дозволять вам вибрати варіант найбільш підходящий до вашого інтер’єру.

 

Міжкімнатні двері – невід’ємна складова будь-якого будинку, тому до них також висуваються високі вимоги:

  • Двері у ванну кімнату повинні витримувати перепади температур і підвищену вологість повітря. Для кухонних дверей більш актуальне питання це легкість видалення забруднень з поверхні дверного полотна. Наші двері довгий час збережуть ідеальний стан і зовнішній вигляд.
  • Всі наші двері виготовлені з екологічно чистих матеріалів, мають міцну конструкцію, тому ви можете не турбуватися про здоров’я членів своєї сім’ї.
  • Різноманітність моделей і кольорів оздоблення наших міжкімнатних дверей допоможе Вам у створенні свого, неповторного дизайну інтер’єру.

 

Ми впевнені в якості своєї продукції, тому даємо гарантію до 3 років залежно від комплектації дверей. Наші фахівці допоможуть вам вибрати правильний розмір і тип дверей. Ми також здійснюємо замір і установку дверей у Вінниці. На сторінках нашого сайту Ви знайдете каталог моделей вхідних і міжкімнатних дверей, безліч варіантів покриттів, дізнаєтеся багато корисної інформації про двері. А зателефонувавши нам за контактними телефонами отримаєте вичерпну відповідь на будь-яке питання, що стосується дверей. Двері Портала – це якість, і результатом співпраці з нами ви, безсумнівно, залишитеся задоволені.

 

Шукаємо партнерів по Україні.